چندلحظه صبر کنید...

چندلحظه صبر کنید...

خرید و فروش شرکت

شاید شما نام خرید و فروش شرکت پیمانکاری را تا به حال شنیده باشید و این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که چگونه این کار امکان پذیر است. خرید و فروش شرکت پیمانکاری دارای شرایطی است که از طرف فروشنده و خریدار این شرایط باید احراز گردد. خرید و فروش شرکت امروزه در بازار تجاری بسیار پر رونق است و افراد بسیاری تمایلی به خرید و فروش شرکت های دارای رتبه می نمایند که پرسود است.

خرید و فروش شرکت های پیمانکاری و مشاوره ای چیست؟

همانگونه که می دانید شرکت های پیمانکاری دارای رتبه ای بین ۱ تا ۵ هستند که ۱ بالاترین رتبه و ۵ کمترین رتبه است و این امتیاز برای شرکت های مشاوره ای بین ۱ تا ۳ است. این رتبه بر اساس سوابق کاری و تجربه به شرکت ها اعطا می شود. بنابراین برای افرادی که در بدو تاسیس شرکت پیمانکاری هستند، مسلما خرید یک شرکت پیمانکاری دارای رتبه بسیار مفید است. قیمت شرکت ها نیز بر اساس رتبه و زمینه کاری، گوناگون می باشد. خرید و فروش شرکت های پیمانکاری و مشاوره ای در زمینه های ذیل امکان پذیر است:

خرید و فروش شرکت های پیمانکاری در زمینه تاسیسات و تجهیزات، راه و ترابری، نفت و گاز، مرمت و آثار باستانی، ساختمان و ابنیه، صنعت و معدن، آّب، کاوش های زمینی، نیرو، کشاورزی و ارتباطات.

خرید شرکت انبوه سازان

خرید و فروش شرکت های مشاوران

خرید شرکت انفورماتیک

خرید شرکت EPC

شرایط خرید و فروش رتبه آماده پیمانکاری

برای خرید و یا تاسیس این گونه شرکت ها ابتدا باید پوشه موردنظر از سوی انجمن صنفی پیمانکاران، گرفته شود تا صلاحیت لازم تایید شود. روزنامه تاسیس و اظهارنامه و اساسنامه و تقاضانامه مربوط به ثبت شرکت ارائه شود. سهامداران شرکت باید مدارک خود را ارائه داده و به امضای هیئت مدیره برسانند. مهمترین قسمت در ثبت شرکت های پیمانکاری، مدارک تحصیلی و سابقه ای کارکنان است که در صورت داشتن مدارج عملی بالاتر و سوابق بالا، می توان رتبه بهتری نیز برای شرکت اخذ نمود. برای شرکت های مهندسی، به یک نفر با مدرک مهندسی و ۳ سال سابقه بیمه و یک نفر مهندس با مدرک تحصیلی مهندسی و بدون سابقه کاری نیاز است. سپس رتبه ای که از سوی موسسان شرکت درخواست شده است، به تایید معاونت فنی استانداری برسد. در نهایت با ارائه اسناد محل ثبت شرکت، کد اقتصادی گرفته و ارائه خواهد شد.

شما در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید شرکت خود را ثبت نموده یا رتبه یک شرکت پیمانکاری را بخرید.

نظر خود را بگذار


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *