آماده قرارداد    3 ساعت پیش
آماده قرارداد    3 ساعت پیش
سهامی خاص رتبه 5 آب شهرستان
آگهی دهنده: sayadiyan
سهامی خاص رتبه 5 آب شهرستان
آماده قرارداد    3 ساعت پیش
آماده قرارداد    3 ساعت پیش
آماده قرارداد    3 ساعت پیش
کارشناسی عمران، ۳ سال سابقه بیمه
آگهی دهنده: کاربر ثبت بازار
کارشناسی عمران، ۳ سال سابقه بیمه
نیاز است    3 روز پیش
ثبت شرکت با مسئولیت محدود چگونه است؟

بسیاری از افراد در روند راه اندازی کسب و کار خود نیازمند به خدمات ثبت شرکت هستند. در این مطلب به بررسی ثبت شرکت با مسئولیت محدود می پردازیم. قوانین و مدارک لازم برای ثبت این نوع شرکت در ادامه مورد بحث قرار می گیرند.

نوشته شده در: ۱۳ اسف، ۱۳۹۷ توسط: کاربر ثبت بازار
شرایط و مدارک برای ثبت شرکت سهامی خاص

ثبت شرکت سهامی خاص موضوعی است که در این مقاله به آن پرداخته خواهد شد. در این مقاله به مراحل و شرایط لازم برای ثبت کردن شرکت های سهامی خاص می پردازیم تا شما با داشتن حداقل اطلاعات از این شرکت ها اقدام به ثبت آن کنید.

نوشته شده در: ۱۲ اسف، ۱۳۹۷ توسط: کاربر ثبت بازار
مراحل ثبت شرکت تضامنی چگونه است؟

شرکت تضامنی، شرکتی است که به وسیله 2 یا تعداد بیشتری شریک تشکیل می شود. هدف از ثبت شرکت تضامنی، انجام امور تجارتی است. در این شرکت، اگر دارایی موجود در شرکت برای پرداخت بدهی های شرکت، کافی نباشد، هر کدام از شرکاء وظیفه دارند تا تمام قرض ها و بدهی های شرکت را پرداخت نمایند. در این مقاله به به بررسی قوانین ثبت شرکت تضامنی و مراحل ثبت شرکت تضامنی، پرداخته شده است.

نوشته شده در: ۱۲ اسف، ۱۳۹۷ توسط: کاربر ثبت بازار
انتخاب نام شرکت چه اهمیتی دارد؟

برای انتخاب نام شرکت، یک سری اصول و قوانین خاصی وجود دارد که حتما باید رعایت شوند. انتخاب نام شرکت، برای به رسمیت شناختن و معرفی شرکت در بین شرکت های موجود لازم است و هر شرکتی که تازه تاسیس می شود، باید نامی مناسب را برای خود انتخاب نماید. در این مقاله به بررسی قوانین ثبت شرکت و شرایط لازم برای انتخاب کردن نام شرکت پرداخته ایم. در همین راستا در این مقاله به بررسی قوانین انتخاب نام شرکت پرداخته شده است

نوشته شده در: ۱۳ اسف، ۱۳۹۷ توسط: کاربر ثبت بازار
مدارک لازم جهت ثبت شرکت دانش بنیان

شرکت های دانش بنیان برای بالا بردن علم و ثروت و توسعه های اقتصادی بر پایه دانش و تحقق هدف های علمی هستند و ثبت شرکت دانش بنیان قوانین خاصی دارد.

نوشته شده در: ۰۴ خرد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
مراحل ثبت موسسه غیر تجاری به چه صورت است؟

ثبت موسسه غیر تجاری بسیار حائز اهمیت می باشد. امروزه این امر توسط شرکت های بسیاری در سراسر کشور صورت می گیرد. با این حال لازم است بدانید به طور کلی موسسات غیر تجاری موسساتی هستند که برای امور غیر تجاری از جمله امور علمی، ادبیات و امور خیریه تشکیل می شوند.

نوشته شده در: ۰۹ خرد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
شرایط و مدارک برای ثبت شرکت خدماتی

شاید شما یک کار خدمت رسانی دارید ولی به طور خصوصی کار می کنید و شرکتی ندارید. ما به شما توصیه می کنیم برای کار خود حتما ثبت شرکت کنید. ثبت شرکت خدماتی به شما کمک می کند که کاری قانونی داشته باشید و همچنین مردم به شرکت ها بیشتر از افرادی که به طور خصوصی کار انجام می دهند اعتماد می کنند و این اعتماد سبب رونق کار شما می شود. اگر به دنبال ثبت شرکت خدماتی هستید پس باید قبل از هر کاری از شرایط و ضوابط آن اطلاع حاصل نمایید. در این مقاله ما شما را با روند ثبت شرکت خدماتی آشنا می کنیم.

نوشته شده در: ۰۹ خرد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
نحوه ثبت شرکت تعاونی ها به چه صورت است؟

در سال های اخیر شرکت های تعاونی بسیاری در کشور، تشکیل شده اند و مشغول به فعالیت می باشند. برای تشکیل یک شرکت تعاونی، می بایست، اطلاعات دقیقی در رابطه با شرکت های مختلف تعاونی و نحوه عملکرد آنها داشته باشید. به همین سبب در این مقاله سعی کردیم تا به صورت اجمالی به این موضوع بپردازیم. شما در اینجا می توانید با نحوه ثبت شرکت تعاونی ها و انواع آنها آشنا شوید.

نوشته شده در: ۰۹ خرد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
مدارک موردنیاز برای ثبت شرکت مختلط  سهامی و غیرسهامی

در بیشتر کارهایی که افراد مختلف با هم انجام می دهند معمولا اشکالاتی پدید می آید مانند اینکه در یک شرکت، شرکا بر میزان مسئولیتشان توافق ندارند؛ عده ای بخواهند بدون مسئولیت در مقابل طلبکاران در شرکت کار کنند. در این هنگام لازم است ثبت شرکت مختلط انجام شود. اگر به دنبال این هستید که ثبت شرکت مختلط داشته باشید پس باید از نکات و ضوابط ثبت شرکت مختلط نیز اطلاع کامل داشته باشید و مدارک مورد نیاز را بدانید. 

نوشته شده در: ۰۹ خرد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
شرایط و مدارک برای ثبت شرکت ساختمانی

اگر این روزها به ثبت شرکت ساختمانی خود فکر می کنید، خواندن این مطلب می تواند برای شما مفید باشد. در این مطلب کلیاتی در رابطه با ثبت شرکت فعال در امور ساختمانی به اطلاع شما دوستان و عزیزان خواهد رسید.

نوشته شده در: ۱۰ خرد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
ثبت طرح صنعتی چیست و چگونه تمدید می شود؟

طرح صنعتی به طور کلی همه وسایل را شامل می شود که نیاز به ثبت دارد. ثبت طرح صنعتی شامل تمامی ابزار و وسایل صنعتی می باشد. تجهیزات پزشکی، ابزارهای فنی و انواع جواهرات از جمله وسایل مشمول ثبت طرح صنعتی هستند.

نوشته شده در: ۱۰ خرد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
مراحل آگهی ثبت شرکت ها چگونه است؟

برای ثبت شرکت باید از طریق آگهی ثبت شرکت اقدام کنید که این مسئله در تمامی کشورها مطرح می باشد. آگهی ثبت شرکت باید مطابق با قوانین اساسی کشور باشد.

یکی از بیشمار دلایل اهمیت آگهی ثبت شرکت، اطلاع رسانی عمومی می باشد تا اکثریت جامعه از نشان تجاری و شرکتی که به آن نام ثبت شده مطلع شوند و به نوعی این آگهی ثبت شرکت از کپی شدن نام تجاری شرکت جلوگیری می کند و باعث انحصاری شدن نام تجاری شرکت می شود.

نوشته شده در: ۱۱ خرد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
نحوه ثبت شرکت های خارجی در ایران چگونه است؟

یکی از مسائلی که می تواند برای اقتصاد کشور ما مفید باشد، امکان ثبت شرکت های خارجی در ایران است. البته ثبت این شرکت ها دارای شرایط خاصی می باشد که در اینجا قصد داریم تا شما را با شرایط کلی و نحوه ارائه اظهارنامه برای ثبت شرکت خارجی آشنا کنیم.

نوشته شده در: ۱۱ خرد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
چه شرایط و مدارکی برای ثبت شرکت قالی بافی نیاز است؟

قالی بافی از دیرباز در ایران طرفداران خاص خود را داشته و امروزه برای اینکه صاحبان این شرکت ها به کار خود توسعه دهند بهتر است به فکر ثبت شرکت قالی بافی باشند، زیرا این امر می تواند اعتبار شما را بالا برده و زمینه ساز ورود شما به تجارت های داخلی و خارجی شود. ثبت شرکت قالی بافی می تواتد موجب بالا بردن اعتبار شما در این صنعت تولیدی باشد. با ثبت شرکت قالی بافی همچنین می توانید تجارت های داخلی و خارجی را توسعه بخشید.

نوشته شده در: ۱۱ خرد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
آنچه درباره ثبت شرکت تعاونی غیر سهامی باید بدانید

ثبت شرکت تعاونی غیر سهامی مراحل و شرایط قانونی خود را دارد که باید انجام شود. برای ثبت شرکت تعاونی غیر سهامی کسب اطلاعات لازم امری ضروری است.

 

نوشته شده در: ۲۵ خرد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت تعاونی

ثبت شرکت تعاونی نیازمند رعایت قوانین است تا مجوز ثبت داده شود. همچنین باید مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت تعاونی کامل بوده باشد تا از طرف وزارت تعاون اجازه ثبت را داشته باشد در غیر این صورت ثبت یک شرکت تعاونی از طرف وزارت تعاون اجازه داده نخواهد شد. ثبت شرکت تعاونی نیازمند قوانین و مدارکی است که باید وجود داشته باشند.در این مقاله کوتاه به مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت تعاونی اشاره خواهیم کرد.

نوشته شده در: ۲۵ خرد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
مدارک موردنیاز برای صدور پروانه کسب چیست؟

صدور پروانه کسب برای تاسیس هرنوع کسب و کاری نیاز است. درواقع صدور پروانه کسب برای تاسیس کسب و کار مانند مغازه، دفتر و ... از اصلی ترین مجوزهایی است که باید دریافت کنید. کسب وکاری که بدون پروانه کسب فعالیت کند غیر مجاز بوده و مشمول قوانین است. در ادامه می خواهیم در مورد این که پروانه کسب چیست و چه مدارکی برای دریافت پروانه کسب نیاز است توضیح دهیم تا کامل با روش دریافت پروانه کسب آشنا شوید.

نوشته شده در: ۲۵ خرد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
چه شرایطی برای ثبت شرکت موسسه غیر تجاری نیاز است؟

با توجه به اینکه نیاز است امور غیر تجاری همچون امور علمی، ادبی و امور خیریه در مکانی انجام شود طبیعتاً نیاز به ثبت شرکت موسسه غیر تجاری نیز احساس می شود. با این حال لازم است بدانید که این نوع موسسات نمی تواند به عنوان تشکیلاتی که به دولت و کشور مرتبط است شمرده شود بلکه باید عنوان های همچون کانون و یا انجمن را برای خود برگزیند.

نوشته شده در: ۰۱ تیر، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
مراحل و شرایط برای ثبت شرکت سهامی عام

ثبت شرکت سهامی عام موضوعی است که در این مقاله کوتاه به آن و مزایایی که دارد، پرداخته شده است. همچنین با مراحل و شرایط ثبت شرکت سهامی عام نیز آشنا خواهید شد. سپس می توانید با آگاهی و اطلاعات کامل شرکت سهامی عام را ثبت کنید زیرا در مسائلی مانند ثبت شرکت و یا راه اندازی شرکت باید با اطلاعات کافی مراحل را دنبال کنید تا به مشکلات قانونی برخورد نکنید.

نوشته شده در: ۰۲ تیر، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
چگونگی ثبت شرکت کنسرسیوم

می‌دانید اصطلاح شرکت کنسرسیوم به چه معناست؟ چنانچه بخواهیم مختصر تعریفی در مورد کنسرسیوم که در انگلیسی به آن Consortium گفته می‌شود داشته باشیم، با ما همراه شوید تا در دنباله مبحث ثبت شرکت کنسرسیوم آن را برایتان شرح دهیم.

نوشته شده در: ۰۴ تیر، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
شرایط و مدارک برای ثبت شرکت نسبی چیست؟

ثبت شرکت نسبی درست مانند هر نوع دیگری از شراکت شرایط مختص به خود را داراست. ثبت شرکت نسبی یکی از انواع شرکت های تجاری است که مقرارت مشابه شرکت تضامنی دارد. برای ثبت شرکت نسبی مانند هر شرکت تجاری دیگری احتیاج دارید که مقررات و مواردی را رعایت کنید تا در شروع کار و ادامه تجارت به مشکلات لاینحل برخورد نکنید.

نوشته شده در: ۰۶ تیر، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
نحوه ثبت شرکت صادرات و واردات چگونه است؟

این مقاله درباره ثبت شرکت صادرات و واردات ارائه می شود. برای ثبت شرکت صادرات و واردات شرایط و مدارک خاصی مورد نیاز است که به معرفی آن می پردازیم.

نوشته شده در: ۰۶ تیر، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
مراحل ثبت شرکت های خدماتی

شرکت های خدماتی به منظور ارائه خدمات خود نیازمند ثبت هستند. ثبت شرکت های خدماتی به صورت محدود و سهامی خاص امکان پذیر است. برای ثبت شرکت های خدماتی نیازمند ارائه مدارکی است که باید بصورت دقیق آماده شود.

نوشته شده در: ۰۸ تیر، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
مدارک و شرایط لازم برای ثبت شرکت زیست محیطی

اهمیت یک شرکت زیست محیطی در حفظ محیط زیست و نکات و نحوه ثبت شرکت زیست محیطی با توجه به نوع و مسئولیت ها و میزان سرمایه، قوانین و روابط موجود در شرکت است.

نوشته شده در: ۲۷ تیر، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
شرایط و مراحل ثبت شرکت های زیارتی

ثبت شرکت زیارتی یکی از مراحل مهم برای جذب گردشگری است. شرکت های زیارتی برای اعزام افراد به مناطق گردشگری زیارتی هستند. اگر میخواهید شما هم جزئی از شرکت های زیارتی باشید و شرکت خود را ثبت کنید این مقاله را بخوانید.

نوشته شده در: ۲۷ تیر، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
چه شرایطی برای ثبت شرکت مجری ذیصلاح وجود دارد؟

اگر میخواهید شرکت مجری ذیصلاح برای خود ثبت کنید این مقاله را مطالعه کنید. ما مراحل ثبت شرکت مجری ذیصلاح را در این مقاله توضیح داده ایم.

نوشته شده در: ۲۷ تیر، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
آشنایی با مراحل ثبت شرکت گیاهان دارویی

برای فروش بیشتر و اعتبار بخشیدن به شرکت می بایستی اقدام به ثبت شرکت گیاهان دارویی خود نمایید. ثبت شرکت گیاهان دارویی دارای مراحل و مدارک خاصی می باشد.

نوشته شده در: ۲۸ تیر، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
مراحل و مدارک لازم برای ثبت شرکت برق

اگر به دنبال ثبت شرکت برق هستید پس ابتدا لازم است مراحل و شرایط اولیه آن را بدانید. در ادامه می توانید مدارک لازم جهت ثبت شرکت برق را نیز بخوانید.

 

نوشته شده در: ۲۸ تیر، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
چگونگی ثبت شرکت تجهیزات پزشکی

برای ثبت شرکت تجهیزات پزشکی باید در ابتدا از اداره کل شناسنامه دریافت کنید. برای ثبت شرکت تجهیزات پزشکی لازم است مراحل ثبت شرکت را طی کنید.

نوشته شده در: ۰۱ مرد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
چه مراحل و شرایطی برای ثبت شرکت فیلمسازی وجود دارد؟

ثبت شرکت فیلمسازی دارای شرایط و ضوابطی می باشد که زیر نظر وزارت ارشاد انجام می شود. در واقع با ثبت شرکت فیلمسازی افراد بدون دغدغه به فعالیت فرهنگی می پردازند.

نوشته شده در: ۰۱ مرد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
شرایط ثبت شرکت روانشناسی چیست؟

ثبت شرکت روانشناسی در دو قالب عمده انجام می شود که شامل سهامی خاص و مسئولیت محدود می باشد. برای ثبت شرکت روانشناسی پیش نیازهایی مهمی وجود دارد.

نوشته شده در: ۰۱ مرد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
مراحل ثبت شرکت دفتر وکالت

ثبت شرکت دفتر وکالت در زمره ثبت شرکت های غیرتجاری قرار می گیرد. برای ثبت شرکت دفتر وکالت با شرایط لازم را داشته و مدارک معتبری ارائه داد. برای ثبت شرکت دفتر حقوقی که جزو موسسات غیر تجاری بوده و برای اهداف غیر تجاری همچون امور علمی و خیریه تشکیل می ‌شود نیاز به ارائه مدارک و در نظر گرفتن شرایط خاصی می باشد. دقت داشته باشید موسسین این شرکت ها می توانند بنا به میل خود قصد انتفاع داشته یا نداشته باشند.

نوشته شده در: ۰۵ مرد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
مدارک لازم جهت ثبت شرکت تک منظوره

برای ثبت شرکت تک منظوره یا همان موسسات فرهنگی باید شرایط لازم را دارا باشید. ارائه مدارک لازم برای ثبت شرکت تک منظوره الزامی خواهد بود. ثبت شرکت تک منظوره که جهت به ثبت رساندن موسسه فرهنگی با مقاصد فرهنگی انتفاعی و غیر انتفاعی می باشد به گونه ای بوده که در این موسسات امور فرهنگی و هنری زیادی همچون آموزش‌های فرهنگی، سمینارها، هنری، جشنواره‌ها و غیره در جهت توسعه فرهنگ و هنر انجام می گیرد.

نوشته شده در: ۰۵ مرد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
مراحل و چگونگی ثبت شرکت طراحی گرافیک

برای ثبت شرکت طراحی گرافیک باید مراحل مختلفی را سپری نمود. ثبت شرکت طراحی گرافیک مستلزم شرایط خاص خود می باشد و فرد متقاضی باید مدارک لازم را ارائه دهد.

نوشته شده در: ۰۷ مرد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
چگونه می توان اقدام به ثبت شرکت تک نفره کرد؟

ثبت شرکت تک نفره از طریق قانونی تعریف نشده است و برای اینکه بتوان ثبت شرکت تک نفره داشت، باید مطابق قوانین ثبت شرکت حداقل 2 نفر شخص حقوقی وجود داشته باشند. ثبت شرکت تک نفره یا همان ثبت شرکت تک مدیره که در آن فرد به عنوان همه کاره در شرکت به رسمیت شناخته می شود، از نظر قانونی امکان پذیر نیست و باید حداقل 2 نفر که شخصیت حقوقی مجزا دارند، برای ثبت شرکت اقدام کنند.

نوشته شده در: ۰۷ مرد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
چه مدارکی برای ثبت شرکت دام و طیور موردنیاز است؟

برای ثبت شرکت دام و طیور با مسئولیت محدود باید حداقل 2 نفر عضو باشند. در ثبت شرکت دام و طیور نوع سهامی خاص حداقل باید 3 عضو مشارکت داشته باشند. مشخص نمودن موضوع فعالیت جهت ثبت شرکت پرورش دام و طیور اولین قدم می باشد زیرا با وجود زیر شاخه های زیادی که در این فعالیت وجود دارد قرار گرفتن در هر کدام از زیر شاخه ها مهم به شمار می رود.

نوشته شده در: ۰۸ مرد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار

آخرین مطالب

چه مدارکی برای ثبت شرکت دام و طیور موردنیاز است؟
چه مدارکی برای ثبت شرکت دام و طیور موردنیاز است؟

برای ثبت شرکت دام و طیور با مسئولیت محدود باید حداقل 2 نفر عضو باشند. در ثبت شرکت دام و طیور نوع سهامی خاص حداقل باید 3 عضو مشارکت داشته باشند. مشخص نمودن موضوع فعالیت جهت ثبت شرکت پرورش دام و طیور اولین قدم می باشد زیرا با وجود زیر شاخه های زیادی که در این فعالیت وجود دارد قرار گرفتن در هر کدام از زیر شاخه ها مهم به شمار می رود.

مراحل و چگونگی ثبت شرکت طراحی گرافیک
مراحل و چگونگی ثبت شرکت طراحی گرافیک

برای ثبت شرکت طراحی گرافیک باید مراحل مختلفی را سپری نمود. ثبت شرکت طراحی گرافیک مستلزم شرایط خاص خود می باشد و فرد متقاضی باید مدارک لازم را ارائه دهد.

چگونه می توان اقدام به ثبت شرکت تک نفره کرد؟
چگونه می توان اقدام به ثبت شرکت تک نفره کرد؟

ثبت شرکت تک نفره از طریق قانونی تعریف نشده است و برای اینکه بتوان ثبت شرکت تک نفره داشت، باید مطابق قوانین ثبت شرکت حداقل 2 نفر شخص حقوقی وجود داشته باشند. ثبت شرکت تک نفره یا همان ثبت شرکت تک مدیره که در آن فرد به عنوان همه کاره در شرکت به رسمیت شناخته می شود، از نظر قانونی امکان پذیر نیست و باید حداقل 2 نفر که شخصیت حقوقی مجزا دارند، برای ثبت شرکت اقدام کنند.

مراحل ثبت شرکت دفتر وکالت
مراحل ثبت شرکت دفتر وکالت

ثبت شرکت دفتر وکالت در زمره ثبت شرکت های غیرتجاری قرار می گیرد. برای ثبت شرکت دفتر وکالت با شرایط لازم را داشته و مدارک معتبری ارائه داد. برای ثبت شرکت دفتر حقوقی که جزو موسسات غیر تجاری بوده و برای اهداف غیر تجاری همچون امور علمی و خیریه تشکیل می ‌شود نیاز به ارائه مدارک و در نظر گرفتن شرایط خاصی می باشد. دقت داشته باشید موسسین این شرکت ها می توانند بنا به میل خود قصد انتفاع داشته یا نداشته باشند.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت تک منظوره
مدارک لازم جهت ثبت شرکت تک منظوره

برای ثبت شرکت تک منظوره یا همان موسسات فرهنگی باید شرایط لازم را دارا باشید. ارائه مدارک لازم برای ثبت شرکت تک منظوره الزامی خواهد بود. ثبت شرکت تک منظوره که جهت به ثبت رساندن موسسه فرهنگی با مقاصد فرهنگی انتفاعی و غیر انتفاعی می باشد به گونه ای بوده که در این موسسات امور فرهنگی و هنری زیادی همچون آموزش‌های فرهنگی، سمینارها، هنری، جشنواره‌ها و غیره در جهت توسعه فرهنگ و هنر انجام می گیرد.

شرایط ثبت شرکت روانشناسی چیست؟
شرایط ثبت شرکت روانشناسی چیست؟

ثبت شرکت روانشناسی در دو قالب عمده انجام می شود که شامل سهامی خاص و مسئولیت محدود می باشد. برای ثبت شرکت روانشناسی پیش نیازهایی مهمی وجود دارد.

چگونگی ثبت شرکت تجهیزات پزشکی
چگونگی ثبت شرکت تجهیزات پزشکی

برای ثبت شرکت تجهیزات پزشکی باید در ابتدا از اداره کل شناسنامه دریافت کنید. برای ثبت شرکت تجهیزات پزشکی لازم است مراحل ثبت شرکت را طی کنید.

چه مراحل و شرایطی برای ثبت شرکت فیلمسازی وجود دارد؟
چه مراحل و شرایطی برای ثبت شرکت فیلمسازی وجود دارد؟

ثبت شرکت فیلمسازی دارای شرایط و ضوابطی می باشد که زیر نظر وزارت ارشاد انجام می شود. در واقع با ثبت شرکت فیلمسازی افراد بدون دغدغه به فعالیت فرهنگی می پردازند.

مراحل و مدارک لازم برای ثبت شرکت برق
مراحل و مدارک لازم برای ثبت شرکت برق

اگر به دنبال ثبت شرکت برق هستید پس ابتدا لازم است مراحل و شرایط اولیه آن را بدانید. در ادامه می توانید مدارک لازم جهت ثبت شرکت برق را نیز بخوانید.

 

آشنایی با مراحل ثبت شرکت گیاهان دارویی
آشنایی با مراحل ثبت شرکت گیاهان دارویی

برای فروش بیشتر و اعتبار بخشیدن به شرکت می بایستی اقدام به ثبت شرکت گیاهان دارویی خود نمایید. ثبت شرکت گیاهان دارویی دارای مراحل و مدارک خاصی می باشد.

آخرین آگهی ها

آماده قرارداد    3 ساعت پیش
آماده قرارداد    3 ساعت پیش
سهامی خاص رتبه 5 آب شهرستان
آگهی دهنده: sayadiyan
سهامی خاص رتبه 5 آب شهرستان
آماده قرارداد    3 ساعت پیش
آماده قرارداد    3 ساعت پیش
آماده قرارداد    3 ساعت پیش
کارشناسی عمران، ۳ سال سابقه بیمه
آگهی دهنده: کاربر ثبت بازار
کارشناسی عمران، ۳ سال سابقه بیمه
نیاز است    3 روز پیش