آماده قرارداد    2 ساعت پیش
آماده قرارداد    2 ساعت پیش
سهامی خاص رتبه 5 آب شهرستان
آگهی دهنده: sayadiyan
سهامی خاص رتبه 5 آب شهرستان
آماده قرارداد    2 ساعت پیش
آماده قرارداد    2 ساعت پیش
آماده قرارداد    2 ساعت پیش
کارشناسی عمران، ۳ سال سابقه بیمه
آگهی دهنده: کاربر ثبت بازار
کارشناسی عمران، ۳ سال سابقه بیمه
نیاز است    3 روز پیش
رتبه بندی شرکت ها چیست؟

رتبه بندی شرکت ها برای بسیاری از شرکت های مطرح بسیار با اهمیت است چرا که آنها را قادر می سازد که از مزایای رتبه بندی شرکت ها مانند ثبت قرارداد با شرکت های دولتی استفاده نمایند. رتبه بندی یا گرید بندی شرکت ها سیستم ارزیابی است که بر اساس عملکرد قبلی شرکت ها و همچنین با رجوع به آیین نامه ارجاع کار، صلاحیت شرکت ها برای انجام و اجرای پروژه های بزرگ را تایید می نماید. اخذ گواهی نامه با انجام شرایط رتبه بندی شرکت ها، آنها را به بهره مندی از مزایای این سیستم موفق می سازد.

نوشته شده در: ۱۶ اسف، ۱۳۹۷ توسط: کاربر ثبت بازار
شرایط اخذ رتبه نفت و گاز چیست؟

اخذ رتبه نفت و گاز مستلزم داشتن شرایط و مدارکی است که هر شرکتی که متقاضی اخذ رتبه نفت و گاز است، باید تمامی مدارک و شرایط را دارا باشد. به طور کلی برای اخذ رتبه نفت و گاز 2 بخش، رتبه پیمانکاری نفت و گاز و رتبه مشاور نفت و گاز وجود دارد. رتبه پیمانکاری رشته نفت و گاز، رتبه هایی بین 1 تا 5 دارد که رتبه 1 آن بهترین رتبه و رتبه 5 حداقل رتبه ای است که می تواند کسب شود. 

نوشته شده در: ۲۰ اسف، ۱۳۹۷ توسط: کاربر ثبت بازار
شرایط اخذ رتبه راه و ترابری چگونه است؟

تمامی افراد و اشخاص فعال در زمینه راه و ترابری برای فعالیت حرفه ای نیازمند اخذ رتبه راه و ترابری هستند. این رتبه سنجی برای هر شرکتی با توجه به امکانات و شرایط از 1 تا 5 می باشد. برای اخذ هر یک از این رتبه ها، هر شرکت راه و ترابری باید دارای ویژگی هایی باشد تا بتواند به هر یک از این رتبه ها دست یابد.

نوشته شده در: ۱۸ اسف، ۱۳۹۷ توسط: کاربر ثبت بازار
چه شرایطی برای خرید و فروش شرکت پیمانکاری وجود دارد؟

شاید شما نام خرید و فروش شرکت پیمانکاری را تا به حال شنیده باشید و این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که چگونه این کار امکان پذیر است. خرید و فروش شرکت پیمانکاری دارای شرایطی است که از طرف فروشنده و خریدار این شرایط باید احراز گردد. خرید و فروش شرکت امروزه در بازار تجاری بسیار پر رونق است و افراد بسیاری تمایلی به خرید و فروش شرکت های دارای رتبه می نمایند که پرسود است.

نوشته شده در: ۲۰ اسف، ۱۳۹۷ توسط: کاربر ثبت بازار
خرید رتبه شرکت چه مزایایی دارد؟

خرید رتبه شرکت مزایای زیادی برای هر شرکتی دارد. یکی از مزایای خرید رتبه شرکت ، امکان قرار داد بستن با سازمان ها و ارگان های معتبر دولتی است. برای اینکه کسی بتواند رتبه شرکت را به دست آورد، در ابتدا باید اقدام به ثبت شرکت کند. برای به ثبت رساندن شرکت باید اقدامات و مراحل اداری لازم توسط فرد متقاضی انجام شود. خرید رتبه شرکت مزایایی دارد که در این مقاله به بررسی آن پرداخته ایم.

نوشته شده در: ۲۰ اسف، ۱۳۹۷ توسط: کاربر ثبت بازار
اخذ رتبه پیمانکاری، ارتقاء و تمدید آن

امروزه بسیاری از شرکت های پیمانکاری در گریدهای مختلف کار می کنند. برای اینکه بدانید رتبه شرکت پیمانکاری بر چه اساسی محاسبه می شود و چه عواملی می تواند رتبه شرکت شما را کاهش دهد، این مطلب را مطالعه بفرمایید. اخذ رتبه پیمانکاری اهمیت بسیار زیادی در دریافت پروژه ها به خصوص در پروژه های دولتی داشته و می توانید با ارتقای رتبه خود در این زمینه، درآمد شرکت خود را افزایش دهید.

نوشته شده در: ۰۸ فرو، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
شرایط، مدارک و مراحل برای اخذ رتبه 5 ابنیه چیست؟

در این مقاله قصد داریم شما را با شرایط اخذ رتبه 5 ابنیه آشنا کنیم. سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، تمام افرادی را که در یکی از زمینه ی ساخت و ساز ابنیه، جدول گذاری و ... فعالیت دارند؛ و دارای گواهی صلاحیت پیمانکاری ابنیه هستند، پیمانکار ساختمان تلقی می کند.

نوشته شده در: ۰۸ فرو، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
نکاتی که باید درباره رتبه بندی شرکت های خدماتی بدانید

رتبه بندی شرکت های خدماتی هرسه سال یکبار توسط کمیسیون استانی لغو و تایید می شود جهت رتبه بندی شرکت خدماتی 1400 امتیاز در مجموع لحاظ می شود. اما شاید این سوال برای شما پیش بیاید که شرکت خدماتی چه شرکتی است؟ شرکت خدماتی به شرکتهایی گفته می شود که فعالیت و یا خدمتی را ارائه می دهند این خدمات می تواند در قالب یک فعالیت باشد و یا چندین خدمت را ارائه دهد.

نوشته شده در: ۱۷ فرو، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
فرآیند تامین نیروی امتیاز آور برای شرکت ها

شرکت های جدید جهت دریافت رتبه پیمانکاری یا رتبه مشاور نیازمند اقداماتی در رابطه با تامین نیروی امتیاز آور جهت عضویت در هیئت مدیره می باشند. موسسه های رتبه بندی وجود دارند که این دست از شرکت ها را یاری می کنند تا به شیوه ای قابل قبول به هدف خود برسند. مهندس امتیاز آور برای شرکت هایی که به تازگی شروع به فعالیت نموده اند لازم است. این مهندس می بایست مدرک دانشگاهی معتبر و سابقه بیمه مکفی داشته باشد.

نوشته شده در: ۲۴ فرو، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
مدارک و شرایط اخذ رتبه شرکت ساختمانی چیست؟

اخذ رتبه شرکت ساختمانی یکی از لازمه های پیمانکاران ساختمانی است. اخذ رتبه شرکت ساختمانی برای تمام پیمانکارانی که در زمینه ساخت بناها و ساختمان های عمومی مانند آجری و بتنی، سازه های ساختمانی، محوطه های کوچک و نظیر آن فعالیت دارند، ضروری می باشد. پیمانکاران لازم است با توجه به شرایط آیین نامه طبقه بندی و تشخیص صلاحیت پیمانکاران، با در نظر گرفتن سوابق و امکانات خود و با ارائه مدارک لازم برای دریافت رتبه شرکت ساختمانی اقدام کنند.

نوشته شده در: ۲۶ فرو، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
نحوه اخذ رتبه تاسیسات و تجهیزات چگونه است؟

هر شرکت برای جذب مشتری و بیان توانایی خود نیازمند اخذ رتبه می باشد. برای اخذ رتبه تاسیسات و تجهیزات شرایط و مقدماتی لازم است که در ادامه به آن می پردازیم.

نوشته شده در: ۲۸ فرو، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
شرایط لازم برای اخذ رتبه نیرو چگونه است؟

در این مطلب سعی داریم پیرامون شرایط و مدارک اخذ رتبه نیرو صحبت کنیم. شرایط و مدارک اخذ رتبه نیرو برای پیمانکاران به دو صورت عمومی و اختصاصی تفکیک می شود. برای کسب رتبه پنج نیرو باید شرایط و مدارک اخذ رتبه نیرو را دارا باشید. با ما همراه باشید تا مطالب بیشتری را در این مورد بازگو کنیم.

نوشته شده در: ۲۸ فرو، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
چه شرایطی برای اخذ رتبه اتوماسیون صنعتی وجود دارد؟

به کار بردن ابزارهای کنترلی خاص برای کنترل ماشین آلات صنعتی، اتوماسیون صنعتی نامیده می شود. اخذ رتبه اتوماسیون صنعتی پیمانکار دارای شرایط خاصی می باشد. رتبه اتوماسیون صنعتی برای اکثر شرکت های پیمانکاری دارای رتبه بندی از شماره 1 تا شماره 5 و همچنین برای تمامی شرکت های مشاور دارای رتبه 1 تا 3 می باشد.

نوشته شده در: ۲۹ فرو، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
با چه شرایطی برای اخذ رتبه صنعت باید اقدام کرد؟

طبقه بندی و اخذ رتبه صنعت زمانی اهمیت خود را نشان می دهد که پروژه های بزرگ پیمانکاری به شرکت ها و صنایع خصوصی به صورت مناقصه و غیره واگذار می شود و اینجاست که معیار های ارزیابی رتبه بندی شرکت ها مطرح می شود. معیار های ارزیابی سوابق کاری، توان فنی و توان مدیریتی یک شرکت صنعتی می باشد که با بررسی و جمع بندی امتیازات رتبه 1 تا 5 اعطا می شود.

نوشته شده در: ۰۲ ارد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
شرایط لازم برای اخذ رتبه معدن و کاوش های زمینی

اخذ رتبه معدن و کاوش های زیرزمینی برای فعالیت شرکت های پیمانکاری ضرورت است. برای اخذ رتبه معدن و کاوش های زیرزمینی توان مالی و مدیریتی ارزیابی می شود.

نوشته شده در: ۰۲ ارد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
شرایط و مدارک برای اخذ رتبه ارتباطات و فناوری اطلاعات

برای اخذ رتبه ارتباطات و فناوری اطلاعات ابتدا باید یک شرکت ثبت گردد. بعد از بررسی شرایط رتبه ارتباطات و فناوری اطلاعات صادر خواهد شد. رشته ارتباطات و فناوری اطلاعات یکی از رشته های جدیدی است که امروزه مورد توجه قرار گرفته است. این رشته شامل مخابرات صوتی، تصویری، داده ای، رادیو و تلویزیون است.

نوشته شده در: ۰۴ ارد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
مدارک و شرایط برای اخذ رتبه 4 پیمانکاری چگونه است؟

شرکت ها بعد از ثبت، اقدام به رتبه بندی می کنند. این رتبه بندی ها، از 1 تا 5 است که 1 بالاترین رتبه است و هرچه بالاتر می رود، رتبه کاهش می یابد. در این مطلب ما مدارک لازم را برای اخذ رتبه 4 پیمانکاری بیان می کنیم. اخذ رتبه 4 پیمانکاری مستلزم ارزیابی پروژه های ریالی 15 سال اخیر شرکت است.

نوشته شده در: ۰۴ ارد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
شرایط و مدارک لازم برای اخذ رتبه کشاورزی

جهت اخذ رتبه کشاورزی ، ثبت شرکت از ملزومات در این زمینه شناخته می شود. برای اخذ رتبه کشاورزی ارائه مدارک مهمی همچون کپی اظهارنامه مالیاتی ضروری است. برای این منظور می بایست متقاضیان از شرایط خاصی برخوردار باشند که از مهمترین آنها می توان به ثبت شرکت توسط آنها اشاره کرد.

نوشته شده در: ۰۴ ارد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
مراحل و نحوه اخذ رتبه مرمت آثار باستانی چگونه است؟

اگر به دنبال اخذ رتبه مرمت آثار باستانی هستید، با ما باشید تا درباره شرایط و مدارک اخذ رتبه مرمت آثار باستانی صحبت کنیم. در صورتی که در شرکت خود در زمینه های مهندسی عمران و ساختمان، مهندسی معماری و شهرسازی، معماری داخلی، هنرهای تزئینی، باستان شناسی، مرمت و بازسازی بناهای فرهنگی و یا بافت های تاریخی فعالیت می کنید پس بدون شک به دنبال گرفتن رتبه حفاظت و مرمت آثار فرهنگی و تاریخی نیز برای شرکت پیمانکاری خود هستید.

نوشته شده در: ۰۵ ارد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
شرایط اخذ رتبه پیمانکاری آب چگونه است؟

گرید بندی یا رتبه بندی به دریافت گواهی تشخیص صلاحیت گفته می شود که توسط نهادهای خاص اهدا می شود. آنها پس از ارزیابی این مدرک را اهدا می کنند. اخذ رتبه آب ، برای شرکت ها و پیمانکاران این رشته، اولین و مهمترین گام برای شرکت در مناقصه های بزرگ دولتی است، که موجب رتبه بندی شرکت و پیمانکار بر اساس توان و تخصص آنها می شود و امکان رقابت بین شرکت های پیمانکار را به صورت شفاف و روشن فراهم می سازد.

نوشته شده در: ۰۵ ارد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
شرایط اخذ رتبه EPC چگونه است؟

اکثر رشته های مختلف به منظور وارد شدن به مناقصات و انواع مزایدات اقدام به گرفتن رتبه EPC می کنند. رتبه EPC از بسیاری جهات برای شرکت ها حائز اهمیت می باشد. این رتبه میزان صلاحیت شرکت ها را در راستای تضمین کیفیت و کمیت پیمانکاران شرکت بررسی می کند و با توجه به شرایطی که دارند آن ها را مستلزم اخذ رتبه EPC می داند یا رد می کند.

نوشته شده در: ۰۸ ارد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
چه نکاتی باید در الزامات رتبه بندی شرکت رعایت شود؟

الزامات رتبه بندی شرکت یکی از واجبات هر قرارداد ساختمانی است. الزامات رتبه بندی شرکت از مجموعه قوانین ثابتی است که موجب جلوگیری از اتفاقات احتمالی می شود. در تمامی قراردادهای ساختمانی، قوانینی وجود دارد که باید کارفرما و پیمانکار از آنها آگاهی کامل داشته باشد؛ در غیر این صورت موجب بروز برخی مشکلات احتمالی خواهد شد.

نوشته شده در: ۰۸ ارد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
مدارک و شرایط عمومی برای اخذ رتبه نفت و گاز

برای داشتن فعالیت های قانونی، پالایشگاه های نفتی بایستی شرایط اخذ رتبه نفت و گاز را فراهم آورند. شرایط و مدارک عمومی مهمی جهت اخذ رتبه نفت و گاز نیاز است. سوخت های فسیلی در دنیا یکی از ارزشمندترین منابع طبیعی هستند.

نوشته شده در: ۰۹ ارد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
چه شرایطی برای رتبه بندی شرکت وجود دارد؟

رتبه بندی شرکت توسط کمیته تشخیص صلاحیت فنی انجام می شود. کمیته با ارزیابی توان فنی، ظرفیت بر طبق آیین نامه ها و بررسی شرایط رتبه بندی شرکت ، اقدام به رتبه بندی و اعطا گواهینامه می کند. رتبه بندی شرکت ها معیاری برای تشخیص صلاحیت شرکت هاست که می تواند المان خوبی جهت شناخت توانایی ها و قدرت اجرای شرکت باشد.

نوشته شده در: ۰۹ ارد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
چه رشته هایی برای رتبه بندی شرکت های پیمانکاری تعریف شده است؟

رتبه بندی شرکت های پیمانکاری با توجه به رشته‌ی کاری هر شرکت صادر می‌شود. به طور کلی تعیین رتبه بندی شرکت های پیمانکاری در 12 رشته انجام می‌شود. پیمانکارانی کل یا بخشی از منابع مالی آنها توسط بودجه عمومی دولت تامین شود یا نیازمند تسهیلات دولتی باشند، باید اقدام به رتبه بندی شرکت پیمانکاری و اخذ گرید پیمانکاری خود نمایند.

نوشته شده در: ۱۲ ارد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار
چگونگی و نحوه انتخاب پیمانکار رتبه دار

نحوه انتخاب پیمانکار دارای رتبه دارای اصول خاصی است. در این مقاله روش ها و مراحل گوناگون انتخاب پیمانکار دارای رتبه ارزیابی شده است. بعد از سپری شدن و انجام تمهیدات لازم در پروژه ها، نوبت به انتخاب پیمانکار می رسد. برای پیمانکار دارای رتبه روش ها و مراحل گوناگونی وجود دارد که در ادامه به معرفی هر یک از آنها پرداخته ایم.

نوشته شده در: ۱۲ ارد، ۱۳۹۸ توسط: کاربر ثبت بازار

آخرین مطالب

چه مدارکی برای ثبت شرکت دام و طیور موردنیاز است؟
چه مدارکی برای ثبت شرکت دام و طیور موردنیاز است؟

برای ثبت شرکت دام و طیور با مسئولیت محدود باید حداقل 2 نفر عضو باشند. در ثبت شرکت دام و طیور نوع سهامی خاص حداقل باید 3 عضو مشارکت داشته باشند. مشخص نمودن موضوع فعالیت جهت ثبت شرکت پرورش دام و طیور اولین قدم می باشد زیرا با وجود زیر شاخه های زیادی که در این فعالیت وجود دارد قرار گرفتن در هر کدام از زیر شاخه ها مهم به شمار می رود.

مراحل و چگونگی ثبت شرکت طراحی گرافیک
مراحل و چگونگی ثبت شرکت طراحی گرافیک

برای ثبت شرکت طراحی گرافیک باید مراحل مختلفی را سپری نمود. ثبت شرکت طراحی گرافیک مستلزم شرایط خاص خود می باشد و فرد متقاضی باید مدارک لازم را ارائه دهد.

چگونه می توان اقدام به ثبت شرکت تک نفره کرد؟
چگونه می توان اقدام به ثبت شرکت تک نفره کرد؟

ثبت شرکت تک نفره از طریق قانونی تعریف نشده است و برای اینکه بتوان ثبت شرکت تک نفره داشت، باید مطابق قوانین ثبت شرکت حداقل 2 نفر شخص حقوقی وجود داشته باشند. ثبت شرکت تک نفره یا همان ثبت شرکت تک مدیره که در آن فرد به عنوان همه کاره در شرکت به رسمیت شناخته می شود، از نظر قانونی امکان پذیر نیست و باید حداقل 2 نفر که شخصیت حقوقی مجزا دارند، برای ثبت شرکت اقدام کنند.

مراحل ثبت شرکت دفتر وکالت
مراحل ثبت شرکت دفتر وکالت

ثبت شرکت دفتر وکالت در زمره ثبت شرکت های غیرتجاری قرار می گیرد. برای ثبت شرکت دفتر وکالت با شرایط لازم را داشته و مدارک معتبری ارائه داد. برای ثبت شرکت دفتر حقوقی که جزو موسسات غیر تجاری بوده و برای اهداف غیر تجاری همچون امور علمی و خیریه تشکیل می ‌شود نیاز به ارائه مدارک و در نظر گرفتن شرایط خاصی می باشد. دقت داشته باشید موسسین این شرکت ها می توانند بنا به میل خود قصد انتفاع داشته یا نداشته باشند.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت تک منظوره
مدارک لازم جهت ثبت شرکت تک منظوره

برای ثبت شرکت تک منظوره یا همان موسسات فرهنگی باید شرایط لازم را دارا باشید. ارائه مدارک لازم برای ثبت شرکت تک منظوره الزامی خواهد بود. ثبت شرکت تک منظوره که جهت به ثبت رساندن موسسه فرهنگی با مقاصد فرهنگی انتفاعی و غیر انتفاعی می باشد به گونه ای بوده که در این موسسات امور فرهنگی و هنری زیادی همچون آموزش‌های فرهنگی، سمینارها، هنری، جشنواره‌ها و غیره در جهت توسعه فرهنگ و هنر انجام می گیرد.

شرایط ثبت شرکت روانشناسی چیست؟
شرایط ثبت شرکت روانشناسی چیست؟

ثبت شرکت روانشناسی در دو قالب عمده انجام می شود که شامل سهامی خاص و مسئولیت محدود می باشد. برای ثبت شرکت روانشناسی پیش نیازهایی مهمی وجود دارد.

چگونگی ثبت شرکت تجهیزات پزشکی
چگونگی ثبت شرکت تجهیزات پزشکی

برای ثبت شرکت تجهیزات پزشکی باید در ابتدا از اداره کل شناسنامه دریافت کنید. برای ثبت شرکت تجهیزات پزشکی لازم است مراحل ثبت شرکت را طی کنید.

چه مراحل و شرایطی برای ثبت شرکت فیلمسازی وجود دارد؟
چه مراحل و شرایطی برای ثبت شرکت فیلمسازی وجود دارد؟

ثبت شرکت فیلمسازی دارای شرایط و ضوابطی می باشد که زیر نظر وزارت ارشاد انجام می شود. در واقع با ثبت شرکت فیلمسازی افراد بدون دغدغه به فعالیت فرهنگی می پردازند.

مراحل و مدارک لازم برای ثبت شرکت برق
مراحل و مدارک لازم برای ثبت شرکت برق

اگر به دنبال ثبت شرکت برق هستید پس ابتدا لازم است مراحل و شرایط اولیه آن را بدانید. در ادامه می توانید مدارک لازم جهت ثبت شرکت برق را نیز بخوانید.

 

آشنایی با مراحل ثبت شرکت گیاهان دارویی
آشنایی با مراحل ثبت شرکت گیاهان دارویی

برای فروش بیشتر و اعتبار بخشیدن به شرکت می بایستی اقدام به ثبت شرکت گیاهان دارویی خود نمایید. ثبت شرکت گیاهان دارویی دارای مراحل و مدارک خاصی می باشد.

آخرین آگهی ها

آماده قرارداد    2 ساعت پیش
آماده قرارداد    2 ساعت پیش
سهامی خاص رتبه 5 آب شهرستان
آگهی دهنده: sayadiyan
سهامی خاص رتبه 5 آب شهرستان
آماده قرارداد    2 ساعت پیش
آماده قرارداد    2 ساعت پیش
آماده قرارداد    2 ساعت پیش
کارشناسی عمران، ۳ سال سابقه بیمه
آگهی دهنده: کاربر ثبت بازار
کارشناسی عمران، ۳ سال سابقه بیمه
نیاز است    3 روز پیش